Ιεροδιδασκαλείου Βελλάς

Ε-mail Βελλαϊτών

Ε-mail Βελλαϊτών

  

Όποιος Βελλαϊτης επιθυμεί, στέλνει το E-mail του για να καταχωρηθεί στην παρούσα σελίδα.   

 Κατ΄απόλυτη αλφαβητική σειρά.

 

 A

Αθανασίου Βάσιος                     :vasiosa@gmail.com

Αθανασόπουλος Κων/νος       : Kathana2@outlook.com.gr

Αναγνωστόπουλος Βασίλειος-Καθηγητής : Vanagno@uth.gr

Αυγέρης Γαβριήλ -Eκπ/κός   : gavgeris@outlook.com

 

  Β

  Βέτσης Κων/νος - Εκπ/κός             : konstantinos.vetsis@gmail.com

  Βλέτσας Γεώργιος-Εκπ/κός           : <info@apirotan.gr>

  Βώττης Θεοφάνης - Εκπ/κός         :  fanvott@hotmail.com

 

 Γ

Γαλάνης Δημήτριος                         :dimgalanis@yahoo.gr

Γείτονας Ελευθέριος-Σχολάρχης:  mail@geitonas-school.gr

Γκόντοβος Αθανάσιος-Καθηγ.Πανεπ: agotovos@otenet.gr,

Γκιώκας Στέφανος                          : Stegki1952@gmail.com

Γκούμας Σταύρος -Δικ : Stavrosgoumas@gmail.com

Γούνης Θεόδωρος                          :thgounis@hotmail.gr

Γιούργας Σωτήριος       : sotirisgiourgas@yahoo.gr

 Γιώργος Γκόγκας : geogkogkas@gmail.com,

 

 

 

 Δ 

 Δήμος Κων/νος - Εκπ/κός           : dimounina@gmail.com

 

Ζ

 Ζάβαλης Δημήτριος                           : dzaval@otenet.gr

 Ζάγκας  Στάθης  - Δικηγόρος         : StathisZagas@yahoo.gr

Ζηκόπουλος Κων/νος                        : Konstantinos_Zik@yahoo.gr,

Ζουρελίδης Συμεών-Εκπ/κός          : Zourelid@otenet.gr

Ζώης Βασίλειος- Σχολάρχης           : info@genadios.edu.gr 

 

 

Κ

 Καρβούνης Ευάγγελος - Εκπ/κός : vaggkarvounis@gmail.com

 Καρράς Χαρίλαος - Δικηγόρος        : Karas.ch.K@dsa.gr

Κίτσος Παναγιώτης: Pankisos1@gmail.com

Κολιάκης Χρήστος -Αξκός Αστυνομίας :hrkol@hotmail.com

Koύτρας Φωτιος-Ελ.εν.κυκλοφορ.: Koutrasf@hotmail.com

Κωλέττας Στέφανος-Συγγραφέας : melantos@otenet.gr,

Κώτσης Νικόλαος - Ιατρός              : drkotsis

Κώτσιας Χαράλαμπος                       : h.d.kotsias@gmail.com,

Κατσούλης Παναγιώτης                    :   Katsoulispanos@Yahoo.gr


 

 

Λ

Λάμπρου Χρήστος-γλύπτης        : xristlamprou@yahoo.gr>

Λένης Δημήτριος                           : dm.lenis@gmail.com

Λένης Κων/νος -Δικηγόρος      : Klenis@insurance.nbg.gr-lenislawoffice@yahoo.gr

Λέτσιος Βασίλειος-Υπ.Υπ.Οικ. : Letsios.v@gmail.com,

Λιοδάκης Δημήτριος-Σχολ.Σύμβουλος:Dimitrisliodakis@gmail.com

 

 Μ

Μανιώτης Ιωάννης:giannismaniotis@yahoo.gr.

Μάγκος Γρηγόριος-Αγιoγράφοςgrigorismagos2@gmail.com

Μάτσος Στέφανος                    : hmatsou@hotmail.com

Μπαλατσός Παναγιώτης        :panos_gunnel@hotmail.com 

Μπαλάφας Σωκράτης              :sokrbalafas@gmail.com

 

 

 Ν

Ναστούλης Ιωάννης-Εκπ/κός    : Inastoulis51@yahoo.gr

Νικολιτσιώτης Κων.  : knikolitsiotis@hushmail.com

Νόνας Ηλίας-Εκπ/κός                  : Iliasnonas@gmail.com

Νταλακούδης  Γιώργος               : geodal2000@gmail.com  

Ντούλας Ευριπίδης -Εκπ/κός   :  edoulas@yahoo.gr

 

 

   Ο

 Οικονόμου Βασίλειος-Εκπ/κός  : voikono@hotmail.com

 Οικονόμου Παύλος - Εκπ/κός     : poikonomou@sch.gr

 

Π

Παπαγεωργίου Βασίλειος:billaspragelloi@hotmail.com

Παπαγεωργίου Eυθύμιος  : makispap1966@hotmail.com

Παπαδημητρίου Δημήτριος:takis.papadimitriou@yahoo.com

Παπαδόπουλος Κλέανδρος    :  Klpadros@otenet.gr

Παπακώστας Συμεών                simospapak@gmail.com

Παπαστερνός ΄Αγγελος             :  a.papasternos@hotmail.gr

Παππάς Παύλος - Δικηγόρος   pap-law@otenet.gr

Παπαχρήστου Αδαμάντιος-Εκπ/κός  :  info@hellec.com 

Παυλίδης Αντώνης-Εκπ/κός   :  pavlidisant@gmail.com

Πορφυρίου Δημήτριος               : dporfiriou@yahoo.gr

 

 

 

Σ

Σγουρίδης Γεώργιος           : geosgour@yahoo.gr

Kostas Skandalis                   :  kskan48@gmail.com,

Σουλιώτης Χρήστος                 :Christos.souliotis.chello.at,

Σταύρου Λάμπρος-Καθηγητής ΑΕΙ: pstavrou@otenet.gr, lambros.stavrou@gmail.com

Σταύρου Ιωάννης-εκπ/κός          : Johnstavrou1952@gmail.com

Σταύρου Νικόλαος-Εκπ/κός       : Stavroufrid@gmail.com

Στέργιος Παύλος-Εκπ/κός          : P.Stergios@hotmail.gr

Στεφάνου Μιχάλης-Τελων/κός : Stefanou.Michalis@gmail.com

                     

Τ

Τζίμας Γεώργιος-Εκπ/κός              :gtzimas2@gmail.com

Τίκας Χρήστος - Εκπ/κός               xtikas@sch.gr

Τράκης Ξενοφών - Εκπ/κός           : info@pirrion.gr

Τσάμης Χρήστος- Ταχ.Ταμ : tsamischristos@gmail.com

Τζαμπούρας Παναγ-Συγγ/φέας:mtzaboura@hotmail.com

Τσίκος Βασίλειος- Εκπ/κός            : Spens@sch.gr

Τσούκας Γεώργιος     : georgetsoukas43@gmail.com

 

Φ

 Φλώρος Δημήτριος -Τραπεζ/λος :dimitrios.x.floros@gmail.com

Φλώρος Σωτήριος- Εκπ/κός               :Sotiriosfloros@yahoo.gr

Φούσας ΠροκόπηςΕπιχ/ματίας        : fousasp@hotmail.com

Φούσας Στέφανος -Καρδιολόγος     : Sfoussas@gmail.com

 

Χ΄

  Χασάνης Βασίλειος  : v.chasan@gmail.com

 

 

Αναζήτηση στο Σάιτ

Κατοχυρωμένα δικαιώματα: Πανελ.Σύνδεσμος Αποφοίτων Ιεροδιδασκαλείου Βελλάς. Σχεδίαση: Ζουρελίδης Συμεών. Επιμέλεια : Οικονόμου Παύλος

Υλοποιήθηκε από Webnode